Pracuj ze mną

WIELOPŁASZCZYZNOWO

Spotkania autorskie

Autorzy, z którymi prowadzę spotkania, nie boją się trudnych pytań. Rozmawiamy o inspiracji, procesie tworzenia, fascynacjach, problemach,zagadkach i niespodziankach, czekających na czytelnika. Zawsze jest czas na dobre pytania.

Relacje z wydarzeń

Festiwale, zawody sportowe, spotkania, konferencje... na rynku outdoorowym naprawdę dużo się dzieje. Chcesz, by echa organizowanego wydarzenia trafiły do mediów? Skontaktuj się ze mną!

Współpraca redaktorska

Współpracuję z wydawnictwami górskimi oraz z aktywistami selfpublishingu, łącząc pasję do literatury z przekonaniem, że nie ma dobrej książki bez dobrej redakcji.

Warsztaty literackie

Kto jako pierwszy polski literat opisał striptiz? Jak wydostać się z dantejskiego piekła? Czy da się dojść do tego, co autor naprawdę miał na myśli? Czym różni się recenzja od streszczenia? Organizuję i prowadzę warsztaty uważnego czytania książek oraz recenzowania ich - na własne potrzeby, dla znajomych, dla portali tematycznych, dla prasy. Dowiedz się, jakie skarby ukryte są pomiędzy słowami i jak o nich opowiedzieć.

Recenzje książek

To podstawa mojej działalności. Chętnie zapoznaję się z nowinkami rynkowymi, ale równie ochoczo sięgam po klasykę literatury, by podzielić się z Wami swoją opinią. Otrzymuję egzemplarze recenzenckie w formacie pdf lub w klasycznej postaci książkowej i wszystkim poświęcam pełnię uwagi.

PARTNERZY